ADRESİMİZ

  • Adres: Fevzi çakmak Cad. Kelebek Sok. No:15 Gülsuyu / Maltepe - İstanbul
  • Telefon: 0 (532) 425 22 74
  • Email: info@emoline.com.tr

Laminat parke alırken önemli olan konu E1 standartlarıdır. Kanserojen madde içermemesi dolayısıyla E1 standarlarındaki laminat parke ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

İthal ve yerli laminat parke ürünleri mevcuttur. İthal olması da yerli olması da çok önemli değildir. Önemli olan laminat parkenin kalınlığı, kalitesi ve sağlıklı olmasıdır.

Emoline Laminat Parke olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeye çalıştık.Ürün seçeneği ve kalitesi olarakta iyi olduğumuzdan bizleri tercih etmekte sizde doğru karar vericeksiniz.

Evinizin ve ya işyerinizin en önemli dekarasyon malzemesi olan laminat parke bulunduğu ortama kalite katar.Aynı zamanda günümüzde en çok tercih edilen zemin kaplama türüdür. 

Firmamız Emoline Laminat Parke,laminat parke sektörünün öncü markası Alman Emoline' ın Türkiye distribütörüdür. Parke sektöründe uzun yıllar hizmet verdikten sonra bir araya gelen uzman kadrosuyla Emoline Laminat Parke siz değerli müşterilerine en ekonomik ve en kaliteli hizmeti verme çabasındadır. Geniş renk seçenekleri ve laminat parke desenleriyle hizmetinizdeyiz.

Aldığınız ürünler çevresiyle uyumlu olmalıdır.Bizde bulunan fazla ürün seçeneği sayesinde bu uyumu sağlamak zor olmayacaktır.Kalitesi ürünü daha da güzel gösterir.

Ürünlerimizi uygun bir fiyata satıyoruz.Her müşteriyi düşündüğümüz için her bütçeye uygun ürünlerimiz bulunmaktadır.Kaliteli ürünleri barındırdığımız mağazalarımıza sizleride bekleriz.

Her ortama uygun laminat parke seçeneklerimiz bulunmaktadır.Bu sektörün ileri gelenlerinden olduğumuz için gelişmiş bir firmayız.Çeşitlilik konusunda kendimize ve kalitemize güveniyoruz.

İnternet sitemizden bulunan iletişim sayfasında ki numarayı arayıp yada firmalarımızdan birini ziyaret ederek detaylı bilgiyi alabilirsiniz.Size bu süreçte en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacağız.

Elbette toptan satış seçeneğimiz vardır.Mağazalarımızdan birine gelerek ya da telefon numarımızı arayarak sizlere yardım olmaya çalışırız.