Laminat Parke Alırken

Laminat parke konusunda en çok dikkat edilen konu kalınlığıdır. Parke kalınlığı kullanılacak alana göre bazı farklılıklar gösterir. Bu konuda size müşteri temsilcilerimiz en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Laminat parke alırken renk ve desen konusunda kararsız kalmamak için, ürünleri internetten değil, mümkünse yerinde görmenizi tavsiye ederiz. Laminat parke alırken en önemli konulardan biri ise en az 2-3 metre karelik bir alanda parkenin uygulanmış halini görmelisiniz. Tek başına bir parkeye bakarak karar vermeniz çok kolay olmayabilir. Bazı desenler kendini döşendikten sonra göstermektedir.

Bunun yanında bir diğer önemli konu ise duvar renginizdir. Duvarlarınıza uygun bir parke seçimi yapmanız evinizin ferah bir görünüme kavuşması açısından çok önemlidir.

Parke konusunda tüm detaylar için mağazamıza uğrayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Laminant parke sektörüne hizmet veren firmamız, müşterilerimize en kaliteli , en ekonomik hizmeti sunmaktadır. Her bütçeye uygun seçenek ve ürün çeşitliliğiyle sektörün önde gelen markası olan Emoline ile, sizde evinizi kaliteyle buluşturabilirsiniz. Sektörün en iyilerinde oluşan ekibimizle gelin evinizin dekoruna, renklerine en uygun, en şık parkeyi birlikte seçelim. Günümüzde en çok tercih edilen kaplama türü olan parke seçimi yaparken parke kalınlığına dikkat edilmelidir. Katalogta ve internette görmekle kalmayıp, mutlaka döşenmiş bir alanda görülmelidir. Duvar, halı, mobilyaların rengine göre seçimler yapılmalıdır. Duvarınıza uygun parke seçimiyle evinizin olduğunda fazla ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Piyasada çok fazla parke çeşidi bulunduğu için doğru seçim yapmak oldukça önemlidir. Modern dekorasyonda açık renk, klasik dekorasyonda koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Açık renk parke mekana ferahlık, temizlik katarken, koyu renk parke ise daha kaliteli ve zengin bir görüntü elde etmenizi sağlayabilir.Mobilyalar koyu renk ise daha açık, mobilyalar açık renkse daha koyu parkeler tercih edebilirsiniz.